Velký veletrh cestovního ruchu: inspirace, inovace a spolupráce

Jedním z nejočekávanějších událostí v odvětví cestovního ruchu je Britský veletrh cestovního ruchu a turistiky 2024. Tento obchodní veletrh, na který je vstup zdarma, se uskuteční 20. a 21. března v NEC v Birminghamu a přivítá tisíce plánovačů zájezdů. Tato velká výstava slouží jako zdroj inspirace pro ty, kteří jsou zodpovědní za plánování zájezdů, výletů a dovolených autobusy. Představuje široké spektrum atraktivit, destinací a poskytovatelů ubytování přátelských pro skupiny, a jejím cílem je přinést účastníkům ty nejlepší příležitosti pro skupinové cestování ve Spojeném království, Irsku a dalších zemích.

Přes 200 vystavovatelů, z toho více než 60 poprvé na tomto veletrhu, bude přítomno, aby poskytlo vůbec nové nápady na jedinečné zájezdy a výlety. Od historických památek po dobrodružná dobrodružství, od plavebních výletů po vinice – veletrh se chlubí 84 atraktivitami, které vyhovují různým zájmům.

Pro ty, kdo plánují přenocování, je mnoho možností, od 73 přátelských hoteliérů pro skupiny, od butikových nezávislých hotelů po mezinárodní řetězce. Britský veletrh cestovního ruchu není omezen pouze na hranice Spojeného království. Účastníci mohou prozkoumat 41 různých destinací, včetně malých vesnic, měst, hrabství a zemí mimo známé turistické trasy. Na veletrhu se také představí mezinárodní vystavovatelé z Francie, Indie, Nizozemska, Somálska, Španělska, Jihoafrické republiky a Uzbekistánu, kteří budou prezentovat svou nabídku těm, kdo se zabývají plánováním globálních zájezdů.

Mimo inspiraci pro itineráře nabízí veletrh také bezplatný program přednášek, který je hospodářským a sociálním ministerstvem sponzorován. Program má za cíl udržet účastníky informované o klíčových změnách v oblasti cestovního ruchu a nových trendech, které mohou přinést nové obchodní příležitosti.

Další významnou součástí programu je Paul Howarth, vedoucí oddělení pro angažování v rámci programu Home Office, který poskytne náhled na zavedení elektronického autorizačního systému cestování ve Spojeném království a jeho dopady na turisty a obchodní návštěvníky, kteří brzy budou vyžadovat povolení před cestou. Účastníci se dozvědí, jak to ovlivní jejich klienty a jak se přizpůsobit novým požadavkům.

Další přednášky nabídnou nejnovější poznatky a informace o iniciativách v cestovním ruchu. Vicky Parr, manažerka pro podporu podnikání, představí nejnovější výzkum o objemu a hodnotě turismu v Anglii, vyplývající z kampaně VisitEngland’s English Tourism Week. Účastníci se také seznámí s představiteli nově vytvořených partnerských organizací pro místní ekonomiku návštěvníků, kteří nabídnou náhled na příležitosti pro turisty v Bristolu, Bathu, Cotswolds, Derby a Plymouthu.

Kromě toho se čtenáři dozvědí také o přednáškách průvodců Blue Badge, kteří nasdílí své znalosti a vyprávění o neznámých perlech, kulturních nuancích, historkách a historickém kontextu různých destinací ve Velké Británii.

Další přednášky nabídnou pochopení trendů ovlivňujících odvětví cestovního ruchu a také se zaměří na očekávání skupinových cestovatelů. Významní operátoři z oblasti autobusového cestovního ruchu spolu s panelovými diskuzemi nabídnou komplexní pohled na aktuální dynamiku ve skupinovém cestování.

V rámci veletrhu bude také možné navázat kontakty s ostatními odborníky a představovat spolupráci. Vzhledem k důležitosti obchodního propojování v odvětví autobusového cestovního ruchu Coach Tourism Association představí další příležitosti, jak se obeznámit s novými partnerstvími a rozvojem podnikání prostřednictvím členství v oborových organizacích.

Účast na Britském veletrhu cestovního ruchu a turistiky vybaví provozovatele autobusových zájezdů inspirací, informacemi a kontakty, které zvýší jejich konkurenceschopnost. Ti, kteří se předem zaregistrují, mohou využít plánovač setkání, který pomáhá efektivně organizovat čas na veletrhu. Tato platforma umožňuje vyhledávání vystavovatelů, plánování schůzek a naplánování přednášek do osobního itineráře.

Pro více informací a registraci na bezplatnou vstupenku navštivte www.tourismshow.co.uk

Časté dotazy (FAQ) založené na hlavních tématech a informacích představených v článku:

1. Kdy se koná Britský veletrh cestovního ruchu a turistiky 2024?
Britský veletrh cestovního ruchu a turistiky 2024 se koná 20. a 21. března.

2. Kde se veletrh koná?
Veletrh se koná v NEC v Birminghamu.

3. Kolik je vystavovatelů a kolik jich zde poprvé vystavuje?
Na veletrhu je více než 200 vystavovatelů, z nichž více než 60 vystavuje zde poprvé.

4. Jaké možnosti ubytování jsou dostupné pro ty, kteří plánují přenocování?
Pro ty, kteří plánují přenocování, je k dispozici mnoho možností od přátelských hoteliérů pro skupiny. Možnosti zahrnují butikové nezávislé hotely i mezinárodní řetězce.

5. Které destinace mohou účastníci prozkoumat na veletrhu?
Účastníci mohou prozkoumat 41 různých destinací, včetně malých vesnic, měst, hrabství a zemí mimo známé turistické trasy.

6. Kdo představí program přednášek?
Program přednášek je sponzorován hospodářským a sociálním ministerstvem. Jedním z řečníků je Paul Howarth, vedoucí oddělení pro angažování v rámci programu Home Office.

7. Jaký je cíl programu přednášek?
Cílem programu je udržet účastníky informované o klíčových změnách v oblasti cestovního ruchu a nových trendech, které mohou přinést nové obchodní příležitosti.

8. Které další přednášky jsou součástí programu?
Další přednášky nabídnou nejnovější poznatky a informace o iniciativách v cestovním ruchu. Například Vicky Parr, manažerka pro podporu podnikání, představí nejnovější výzkum o objemu a hodnotě turismu v Anglii.

9. Jaké jsou další trendy ovlivňující odvětví cestovního ruchu?
Další přednášky nabídnou pochopení trendů ovlivňujících odvětví cestovního ruchu a také se zaměří na očekávání skupinových cestovatelů.

10. Jaké jsou další možnosti spolupráce a obchodní propojení?
V rámci veletrhu bude možné navázat kontakty s ostatními odborníky a představovat spolupráci. Coach Tourism Association představí další příležitosti, jak se obeznámit s novými partnerstvími a rozvojem podnikání prostřednictvím členství v oborových organizacích.

Související odkaz na hlavní doménu:
tourismshow.co.uk