Nové destinace v Indonésii se otevírají díky novým leteckým trasám z Bali

Bali je vstupní branou do indonéského souostroví, které nabízí více než 17 000 ostrovů k objevování. Možností, které Indonésie a zejména Bali nabízejí, je tak obrovské množství, že turisté se sem mohou vracet opakovaně a stále jenom škrábat povrch.

Nové domácí letové trasy nyní ještě usnadňují objevování skvostů Bali a okolí. Indonéská letecká společnost TransNusa nedávno zavedla nové domácí letové trasy z Bali, které otevírají celý nový svět cestovních možností turistům.

Indonéské vedení se snaží přilákat více turistů do destinací, které jsou tzv. “přídavkem na Bali”. Dostupnost levných letenek je jedním z důvodů, proč se milovníci Bali zatím neodhodlali k cestě do Indonésie obecně.

Společnost TransNusa již nabízí letenky na své nové lety, které spojují Bali s některými z nejlepších potápěčských lokalit v Indonésii i na světě.

Jedna z nových tras spojuje Bali s Manadem, druhým největším městem na ostrově Sulawesi, které se nachází v provincii Severní Sulawesi a je bránou do Národního parku Bunaken.

Národní park Bunaken je jedním z nejbohatších ekosystémů korálových útesů na světě a je domovem mnoha vzácných druhů mořských živočichů, které mají potápěči a milovníci oceánu na svém seznamu prioritních zážitků.

V Manadu je také možné podniknout treky s výhledem na oceán a ostrovy z vrcholu hory Tumpa nebo vydat do úchvatného Národního parku Tangkoko, kde lze pozorovat ptáky jako jsou dvouzoborožci a vzácné primáty tarsiery.

Pláž Paal, která se nachází dvě hodiny jízdy od centra města, je nezkrocený, nedotčený ráj s bílým pískem a teplými tropickými vodami, který zaručuje skvělou relaxaci.

Dalších čtyři linky společnosti TransNusa spojuje Manado se Sorongem a Ambonem a nabízí tak turistům možnost objevit další fantastické destinace v Indonésii.

Pokud plánujete navštívit Indonésii poprvé a chcete zařadit Bali na seznam splněných cestovatelských snů a zároveň vidět různorodou část indonéského souostroví, pak jsou tyto nové domácí letové trasy od TransNusa tím pravým nástrojem pro vás.

Generální ředitel skupiny TransNusa, Datuk Bernard Francis, informoval novináře, že zavedení nových domácích letových tras z Bali do vzrůstajících turistických destinací napomáhá indonéskému vládnímu plánu na podporu turismu.

Francis uvedl: “Chceme se podílet na zlepšení letecké konektivity mezi turistickými destinacemi v zemi a v součinnosti s vládou pomoci realizovat její plány na rozvoj turismu.”

Nový TransNusa let mezi Bali a Manadem bude provozován třikrát týdně, konkrétně v úterý, čtvrtek a sobotu.

FAQs

1. Co je Bali?
Bali je vstupní branou do indonéského souostroví, které nabízí více než 17 000 ostrovů k objevování.

2. Jaká jsou cestovní možnosti nabízené v Bali a Indonésii?
Možností, které Indonésie a zejména Bali nabízejí, je obrovské množství. Turisté se sem mohou vracet opakovaně a stále objevovat nové skvosty.

3. Jaké jsou nové domácí letové trasy na Bali?
Indonéská letecká společnost TransNusa nedávno zavedla nové domácí letové trasy z Bali, které otevírají celý nový svět cestovních možností turistům.

4. Jaké jsou výhody dostupných levných letenek?
Dostupnost levných letenek je jedním z důvodů, proč se milovníci Bali zatím neodhodlali k cestě do Indonésie obecně.

5. Kam mohu cestovat pomocí nových letových tras z Bali?
Nové letové trasy společnosti TransNusa spojují Bali s různými turistickými destinacemi, včetně Manadu, Národního parku Bunaken, Sorongu a Ambonu.

6. Co mohu vidět v Manadu?
V Manadu je možné podniknout treky s výhledem na oceán, navštívit vrchol hory Tumpa nebo se vydat do Národního parku Tangkoko, kde lze pozorovat ptáky a vzácné primáty tarsiery.

7. Kde se nachází nezkrocená pláž Paal?
Pláž Paal se nachází dvě hodiny jízdy od centra Manada a je nedotčený ráj s bílým pískem a teplými tropickými vodami.

8. Jak často je provozován let mezi Bali a Manadem?
Let mezi Bali a Manadem je provozován třikrát týdně – v úterý, čtvrtek a sobotu.

9. Jaké jsou cíle indonéského vládního plánu na podporu turismu?
Indonéský vládní plán na podporu turismu se snaží zlepšit leteckou konektivitu mezi turistickými destinacemi v zemi a pomoci realizovat plány na rozvoj turismu ve spolupráci se společností TransNusa.