Čichání mediálního hmyzu na největší fotbalovou událost roku

Připravte se na novináře, televizní kamery a živé přenosy na Striptýzu tento víkend, když největší fotbalový zápas roku přivede masivní mediální oddělení do Las Vegas.
Více než 6 000 médií ze 26 zemí je akreditováno k pokrytí těchto Super Bowl 58 a souvisejících událostí na místě v Las Vegas, uvedl zástupce NFL. (Pro srovnání: Olympiáda v Paříži v roce 2024 omezila akreditovaná média na 6 000.) Spisovatelé sportu, reportéři a další členové médií se tento týden pours into´město před zápasem, aby se připravili na pokrytí velkého zápasu.
NFL prý vybrala Luxor jako hlavní mediální hotel a Excalibur zajišťuje ostatní ubytování. Členové médií si mohli vybudovat a pracovat na Radio Row v nedalekém Kongresovém centru Mandalay Bay.
James Phillips, kameraman kanálu 9 Australia, řekl, že on a jeho tým pokrývají širokou škálu předzápasových a poválečných aktivit pro publikum přes Tichý oceán. Část důvodu, proč byl jejich tým vyslán, byla získat představu o tom, jaký je zápasový den v Las Vegas – tým se vrátí za dva týdny na zahájení sezóny v Národní lize ragby dne 2. března na stadionu Allegiant.
“Byl jsem na Olympiádách předtím a tento mediální tým se cítí podobně, což je šílené jen kvůli jedinému zápasu,” řekl.
Členové médií, kteří byli týden vyšetřováni Las Vegas Review-Journal, se zdálo, že mají v hlavě spíše práci na získání perfektního rozhovoru nebo záběru než na oslavování a hraní. Většina řekla, že pracují 12hodinové dny, i když plánují účastnit se večírku pořádaném NFL v úterý večer.
Jeanna Kelleyová, redaktorka NFL s SB Nation sídlící v Atlantě, uvedla, že byla na Super Bowlech v Miamu a Atlantě. Řekla, že i když se i v ostatních městech těší vřelému přijetí, toto město působí větším dojmem.
“Vegas je takovou destinací i jindy,” řekla Kelleyová, která hodlá využít svůj volný čas k návštěvě Vanderpump v Paříži slavné televizní celebrity Brava. “To nelze říci zcela i o jiných místech, ale tady je to velká atrakce. Je tu tolik příležitostí a město je připraveno zvládnout obrovský počet lidí.”
Josh Schrock, odborný poradce Bears pro NBC Sports Chicago, řekl, že zůstane ve městě do pátku, aby získal rozhovory s hráči Bears a dalšími hvězdami NFL a natočil obsah pro post-sezónu. Je to jeho pátýkrát, kdy cestuje na Super Bowl, a poznamenal, jak centralizovaný je přístup médií, tréninkových ploch a stadionu ve srovnání s předchozími hostitelskými městy.
“Je to pěkné, všechno je tu blízko,” řekl Schrock.
McKenna Rossová je členem sboru Report for America, národního programu na podporu novinářů ve místních zpravodajských redakcích. Kontaktujte ji na [email protected]. Sledujte @mckenna_ross_ na X.

Otázky a odpovědi (FAQ) založené na hlavních tématech a informacích představených v článku:

1. Kolik médií je akreditováno k pokrytí Super Bowlu 58 v Las Vegas?
Do Las Vegas je akreditováno více než 6 000 médií ze 26 zemí.

2. Které hotely v Las Vegas byly vybrány jako ubytování pro mediální tým?
Luxor byl vybrán jako hlavní mediální hotel a Excalibur zajišťuje ostatní ubytování.

3. Kde se nachází Radio Row pro média?
Radio Row se nachází v Kongresovém centru Mandalay Bay.

4. Jaké jsou zkušenosti mediálních profesionálů s pokrytím Super Bowlu v Las Vegas?
Členové médií věnují většinu svého času práci na získání perfektního rozhovoru nebo záběru. Pracují 12hodinové dny a i přes náročnost práce se těší na účast na večírku pořádaném NFL.

5. Jak mediální profesionálové hodnotí Las Vegas jako hostitelské město?
Mediální profesionálové vysvětlují, že Las Vegas je velkou atrakcí s mnoha příležitostmi a připraveností zvládnout obrovský počet lidí.

6. Jaká je centralizace médií, tréninkových ploch a stadionu ve srovnání s předchozími hostitelskými městy?
Podle jednoho z médií je přístup ke všemu velmi centralizovaný a vše je v blízkosti.

Definice klíčových pojmů nebo žargonu použitého v článku:

– Super Bowl: hlavní finálový zápas národní fotbalové ligy (NFL) v USA, který se hraje jednou ročně.
– Mediální oddělení: skupina lidí nebo oddělení, které se zabývá vztahy s médii, pořádáním tiskových konferencí a zajišťuje odpovědi na novinářské dotazy.
– Akreditováno: potvrzení nebo povolení udělené médiím nebo novinářům, aby mohli zpravodajsky pokrýt nebo účastnit se konkrétní události.
– Radio Row: místo, kde jsou umístěny rozhlasové stanice a televizní společnosti během velkých sportovních událostí, aby prováděly rozhovory a vysílaly přenosy.
– SB Nation: internetový sportovní zpravodajský web a komunitní platforma zaměřená především na zpravodajství o americkém fotbale.
– Vanderpump v Paříži: odkazuje na Vanderpump Cocktail Garden, restauraci a koktejlový bar v Paříži Las Vegas, který provozuje slavná televizní celebrita Lisa Vanderpump.

Navrhované související odkazy na hlavní doménu (ne podstránky) ve formátu název odkazu, ale pouze pokud jste si jistí, že je URL 100% platná, neuvádějte odkazy example.com. Upravte delší URL => použijte pouze odkazy na hlavní doménu, ne na podstránky.