Starosta starého města v Maine pořádá tradiční pašta sbírku pro místní komunitu

Starosta starého města v Maine pořádá každoroční pašta sbírku pro místní komunitu během celého měsíce února. Místní policie, hasiči a zaměstnanci města se sešli na sbírce v obchodě Old Town Hannaford v sobotu 17. února. Během sbírky se shromažďují různé druhy mikrovlnných těstovinových a rýžových jídel, různé druhy těstovin, omáčky ke těstovinám, makarónové a sýrové směsi a rýže. Všechny tyto dary budou předány místním potravinovým skladům ve starém městě, jako je Caring Community Cupboard, kostel Holy Family Parish, místní školský okres Old Town a Penobscot Nation. Tato tradiční akce je každoroční tradicí pro staré město a každý rok se komunita zapojí a vydatně přispěje. Zástupce náčelníka policie, Lee Miller z oděvu policie starého města, odjel s policejním autem, které bylo napěchováno dary. Sbírka potrvá po zbytek měsíce a sběrné krabice jsou k dispozici na policejním oddělení ve starém městě, radnici, knihovně a YMCA ve starém městě a Oronu. Pro více informací navštivte https://www.facebook.com/OldTownPolice/.

Časté dotazy (FAQ):
1. Jaká akce se koná každoročně v starém městě v Maine?
Starosta starého města v Maine pořádá každoroční pašta sbírku pro místní komunitu během celého měsíce února.

2. Kdy se konala letošní sbírka?
Sbírka se konala v sobotu 17. února.

3. Jaké druhy potravin se shromažďují během sbírky?
Během sbírky se shromažďují různé druhy mikrovlnných těstovinových a rýžových jídel, různé druhy těstovin, omáčky ke těstovinám, makarónové a sýrové směsi a rýže.

4. Kde budou tyto dary předány?
Všechny tyto dary budou předány místním potravinovým skladům ve starém městě, jako je Caring Community Cupboard, kostel Holy Family Parish, místní školský okres Old Town a Penobscot Nation.

5. Je tato akce každoroční tradicí?
Ano, tato tradiční akce je každoroční tradicí pro staré město.

6. Jak se mohou lidé zapojit do sbírky?
Lidé se mohou zapojit do sbírky přispěním darů. Sběrné krabice jsou k dispozici na různých místech, jako je policejní oddělení ve starém městě, radnice, knihovna a YMCA ve starém městě a Oronu.

7. Kam se mohou lidé obrátit pro více informací?
Pro více informací mohou lidé navštívit Facebook stránku Old Town Police: Old Town Police.

Definice klíčových pojmů:
– Starosta – volený úředník, který je nejvyšším představitelem města a odpovídá za jeho správu.
– Mikrovlnná těstovinová jídla – připravená jídla, která se ohřívají v mikrovlnné troubě.
– Rýžová jídla – pokrmy připravené s použitím rýže.
– Potravinový sklad – místo, kde se shromažďují a uchovávají potraviny pro potřeby komunity.

Navrhované odkazy:
1. Old Town Police – oficiální Facebook stránka starého města, kde můžete najít více informací o akcích a událostech.
2. Caring Community Cupboard – oficiální webová stránka organizace, která poskytuje potraviny a pomoc potřebným lidem ve starém městě.
3. Old Town Schools – oficiální webová stránka místního školského okresu Old Town, kde najdete aktuality, informace o školách a další důležité informace.
4. Penobscot Nation – oficiální webová stránka Penobscot Nation, která poskytuje informace o původním obyvatelstvu oblasti, kultuře a událostech.