Nový manažer cestovního ruchu v obci Mount Pleasant

MOUNT PLEASANT – Obec Mount Pleasant a Komise pro cestovní ruch v Mount Pleasant jmenovaly Matta Prochasku novým manažerem cestovního ruchu obce, oznámila obec v pátek. Prochaska nastoupil do své funkce dne 5. února.

Prochaska strávil 25 let prací v bezpečnostních sborech, z toho 15 let u místní policie v Mount Pleasant, řekl. “Tato pozice mi dává možnost znovu se zapojit do práce s komunitou, ale jen v jiné kapacitě,” uvedl Prochaska.

Jeho předchůdkyně Cari Greving přijala novou pozici jako výkonná ředitelka Visit Racine County, neboť obec zůstala spojena s Visit Racine County.

Prochaska se těší na další spolupráci s Visit Racine County a jeho vize do budoucna je přilákat více lidí do Mount Pleasant. “Myslím si, že rozvoj, který teď a v budoucnosti vidíme v Mount Pleasantu, nám umožní stát se lídrem v této oblasti,” uvedl Prochaska.

“Když Matt přebírá tuto roli a bude spolupracovat s naší komunitou a jejími hosty, jeho hrdost a oddanost komunitě z něj určitě udělají skvělého velvyslance a zastánce,” uvedl prezident obce Mount Pleasant, Dave DeGroot.

Návštěvníci a členové komunity mohou najít informace o událostech a dalších zdrojích v Mount Pleasant na webu https://enjoymtpleasant.org/.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kdo je Matt Prochaska?
Matt Prochaska je novým manažerem cestovního ruchu v obci Mount Pleasant. Předtím strávil 15 let u místní policie v Mount Pleasant a má 25 let zkušeností z bezpečnostních sborů.

2. Kdo byl předchůdkyní Matta Prochasky?
Před Mattem Prochaskou tuto pozici zastávala Cari Greving. Nyní přijala novou pozici jako výkonná ředitelka Visit Racine County.

3. Jaká je role Matta Prochasky jako manažera cestovního ruchu?
Jako manažer cestovního ruchu je Matt Prochaska odpovědný za přilákání více lidí do Mount Pleasant a spolupráci s Visit Racine County.

4. Jaké jsou dlouhodobé vize Matta Prochasky pro Mount Pleasant?
Jeho dlouhodobým cílem je, aby se Mount Pleasant stal lídrem v oblasti cestovního ruchu. Věří, že rozvoj v této oblasti mu tuto příležitost umožní.

5. Jak můžu najít více informací o událostech a zdrojích v Mount Pleasant?
Pro více informací o událostech a zdrojích v Mount Pleasant můžete navštívit webovou stránku https://enjoymtpleasant.org/.

Definice klíčových pojmů a žargonu:

– Obec Mount Pleasant: místo, o kterém je článek, rovněž komunita ve státě Wisconsin v USA.
– Komise pro cestovní ruch v Mount Pleasant: orgán nebo skupina lidí, kteří se starají o rozvoj a propagaci cestovního ruchu v obci.
– Manažer cestovního ruchu: osoba zodpovědná za plánování, organizaci a vedení aktivit souvisejících s cestovním ruchem v dané oblasti.
– Visit Racine County: organizace nebo instituce, která se zaměřuje na rozvoj a propagaci cestovního ruchu v krajském okrese Racine v USA.

Související odkazy:
Webová stránka obce Mount Pleasant
Webová stránka Visit Racine County