Více než 100 000 sedadel v letadlech denně se stane rutinní záležitostí na Harryho Reida mezinárodním letišti do léta

Odborníci na letectví dnes informovali představenstvo Las Vegas Convention and Visitors Authority (LVCVA), že do léta bude na mezinárodním letišti Harryho Reida každý den k dispozici více než 100 000 sedadel v letadlech. Tato zpráva potvrzuje trend rychlé obnovy leteckého průmyslu po pandemii Covid-19.

Joel Van Over, vedoucí poradce společnosti Ailevon Pacific Aviation Consulting, uvedl: “Do Las Vegas se ještě nikdy nebylo tak snadné dostat letadlem.” Tímto výrokem naznačuje, že letecké spojení s Las Vegas je nyní mnohem snažší a dostupnější pro cestující.

Spolu s Van Overem také Cheryl Smith, ředitelka oddělení rozvoje leteckých služeb LVCVA, potvrdila, že mezinárodní lety jsou nyní plně obnoveny po omezeních způsobených pandemií Covid-19. V červnu dojde ke zvýšení počtu mezinárodních letů, když společnost Virgin Atlantic Airways znovu spustí přímé spojení mezi Harrym Reidem mezinárodním letištěm a Manchesterem, Anglií.

Tato novinka o zvyšujícím se počtu letadel a sedadel na mezinárodním letišti Harryho Reida je stále aktuální a budou průběžně poskytovány další informace.

Pokud máte další dotazy nebo zájem o další aktualizace, kontaktujte Richarda N. Velottu na emailové adrese [email protected] nebo na telefonním čísle 702-477-3893. Mrkněte také na jeho twitterový účet @RickVelotta na X.

Časté otázky (FAQ) založené na hlavních tématech a informacích prezentovaných v článku:

Q: Kolik sedadel bude každý den k dispozici na letišti Harryho Reida?
A: Každý den bude na letišti Harryho Reida k dispozici více než 100 000 sedadel v letadlech.

Q: Jaká je situace s leteckým spojením do Las Vegas?
A: Letecké spojení s Las Vegas je nyní mnohem snažší a dostupnější pro cestující.

Q: Jsou mezinárodní lety plně obnoveny?
A: Ano, mezinárodní lety jsou nyní plně obnoveny po omezeních způsobených pandemií Covid-19.

Q: Jakým způsobem se zvyšuje počet mezinárodních letů?
A: V červnu dojde ke zvýšení počtu mezinárodních letů, když společnost Virgin Atlantic Airways znovu spustí přímé spojení mezi letištěm Harryho Reida a Manchesterem, Anglií.

Q: Kde mohu získat další informace?
A: Další informace budou průběžně poskytovány. Pro další dotazy nebo aktualizace můžete kontaktovat Richarda N. Velottu na emailové adrese [email protected] nebo na telefonním čísle 702-477-3893. Mrkněte také na jeho twitterový účet @RickVelotta na X.

Definice klíčových termínů nebo žargonu použitého v článku:

– Las Vegas Convention and Visitors Authority (LVCVA): Autorita pro zasedání a návštěvníky v Las Vegas. [link na webové stránky LVCVA]
– Letiště Harryho Reida: Mezinárodní letiště v Las Vegas. [link na webové stránky letiště Harryho Reida]
– Pandemie Covid-19: Světová pandemie způsobená koronavirem, která způsobila omezení veřejného života včetně cestování. [link na webové stránky Světové zdravotnické organizace]

Sugerované relevantní odkazy na hlavní doménové stránky (ne podstránky):

Webové stránky Las Vegas Convention and Visitors Authority
Webové stránky letiště Harryho Reida
České webové stránky Světové zdravotnické organizace