Velký hotel v centru Memphisu je na prodej a vyžaduje rozšíření

Významné umístění v centru Memphisu, nedaleko Beale Street, nabízí velký hotel Sheraton Memphis Downtown. Před pár týdny bylo oznámeno, že 600 pokojů tohoto hotelu je na prodej, přičemž hotel zatím pokračuje v běžných provozu. Realitní společností zastupující prodávajícího je Hunter Hotel Advisors se sídlem v Atlantě. Spencer Davidson a Tim Osborne z Hunter Hotel Advisors jsou makléři vedoucí tento obchod. K dispozici nejsou žádné další podrobnosti týkající se prodeje od této realitní společnosti.

Vzhledem ke skutečnosti, že hotel Sheraton Memphis Downtown potřebuje více než jen novou vrstvu malby, je jedno ve společné shodě mezi místními úředníky a odborníky v oblasti pohostinství. Renovace místa vyžaduje značnou modernizaci a přidání stovek dalších pokojů pro hosty.

Potenciál ekonomického dopadu rozšířeného a modernizovaného objektu s 900 pokoji vedle Renasant Convention Center by byl srovnatelný s ekonomickým dopadem FedExForumu, řekl konzultant pro pohostinství Chuck Pinkowski z Pinkowski and Co.

V roce 2017 zakoupila společnost Hotel Memphis LP, společný podnik mezi Starwood Capital Group a Schulte Hospitality z Kentucky, majetek hotelu Sheraton. Hotel Sheraton byl postaven v roce 1985 a naposledy renovován v roce 2004 s přístavbou 204 pokojů. Zástupci společnosti Starwood Capital zatím odmítli komentovat tento článek.

V říjnu 2022 schválila Center City Revenue Finance Corp., přidružená deska Downtown Memphis Commission (DMC), skupinu vlastníků 30letý platbu místo daní (PILOT) pro plánovanou expanzi v hodnotě 226 milionů dolarů na tomto místě. Plán zahrnoval renovaci hotelu za 86 milionů dolarů a dalších 37 milionů dolarů na údržbu a vylepšení pokojů pro hosty po dobu 30 let. Kromě těchto 123 milionů dolarů na renovace a údržbu navrhla společnost Hotel Memphis LP investici ve výši 103 milionů dolarů do 300-pokojové věže vedle stávajícího objektu.

Tato daňová úleva PILOT však nebyla konečně schválena a DMC byla informována, že skupina vlastníků již neplánuje plánovanou renovaci a expanzi. Zástupci DMC neodpověděli na žádosti o komentář ohledně budoucnosti majetku hotelu Sheraton.

Renovace však již dlouho odkládá. I když hotel hledá nové vlastníky, otázka zní, zda nový majitel využije potenciálu tohoto místa.

“Nejdůležitější je dokončení renovace,” řekl Pinkowski.

Časté otázky (FAQ):

1. Jaké je umístění hotelu Sheraton Memphis Downtown?
Odpověď: Hotel Sheraton Memphis Downtown se nachází ve významné lokalitě v centru Memphisu, nedaleko Beale Street.

2. Kolik pokojů v hotelu Sheraton Memphis Downtown je na prodej?
Odpověď: Bylo oznámeno, že 600 pokojů tohoto hotelu je momentálně na prodej.

3. Kdo zastupuje prodávajícího hotelu?
Odpověď: Hunter Hotel Advisors, realitní společnost se sídlem v Atlantě, zastupuje prodávajícího hotelu.

4. Jakou modernizaci a rozšíření potřebuje hotel?
Odpověď: Hotel Sheraton Memphis Downtown vyžaduje značnou modernizaci a přidání stovek dalších pokojů pro hosty.

5. Jaký by mohl být ekonomický dopad rozšířeného a modernizovaného objektu?
Odpověď: Konzultant pro pohostinství Chuck Pinkowski z Pinkowski and Co. uvedl, že potenciál ekonomického dopadu rozšířeného a modernizovaného objektu s 900 pokoji by byl srovnatelný s ekonomickým dopadem FedExForumu.

6. Kdy se uskutečnila poslední renovace a přístavba hotelu Sheraton Memphis Downtown?
Odpověď: Hotel Sheraton byl naposledy renovován v roce 2004 s přístavbou 204 pokojů.

7. Kdo vlastní hotel Sheraton Memphis Downtown?
Odpověď: V roce 2017 společnost Hotel Memphis LP, společný podnik mezi Starwood Capital Group a Schulte Hospitality z Kentucky, zakoupila majetek hotelu Sheraton.

8. Jaká investice byla navržena pro renovaci a expanzi hotelu?
Odpověď: Plán zahrnoval renovaci hotelu za 86 milionů dolarů a dalších 37 milionů dolarů na údržbu a vylepšení pokojů pro hosty po dobu 30 let. Navíc společnost Hotel Memphis LP navrhla investici ve výši 103 milionů dolarů do 300-pokojové věže vedle stávajícího objektu.

9. Byla schválena daňová úleva PILOT pro hotel Sheraton Memphis Downtown?
Odpověď: Zatím nebyla konečně schválena daňová úleva PILOT pro hotel Sheraton Memphis Downtown.

10. Jaká je současná situace ohledně renovace a expanze hotelu?
Odpověď: Skupina vlastníků již neplánuje plánovanou renovaci a expanzi a není zatím jasné, jaká bude budoucnost majetku hotelu Sheraton.

Jazykové definice:

– Realitní společnost: Společnost zabývající se obchodem s nemovitostmi.
– Makléř: Osoba nebo společnost, která zprostředkovává obchod mezi prodávajícím a kupujícím nemovitosti.
– Podrobnosti: Detailní informace o něčem.
– Ekonomický dopad: Měření nebo zhodnocení finančních účinků nebo vlivu na ekonomii.
– Renovace: Proces opravy, obnovy nebo vylepšení nemovitosti.
– Expanze: Rozšíření nebo růst čeho na větší rozsah.
– Vlastník: Osoba nebo společnost, která vlastní určitý majetek.

Suggested related links to main domain:

[link name](https://sheraton.marriott.com/cs/)