Sedm příležitostí k zapojení a podpoře komunity ve Woodville

Woodville je živoucí komunitou plnou akcí a příležitostí k zapojení a podpoře. Zde je sedm událostí v nejbližší době, které byste neměli promeškat:

Nedělní těstovinový oběd v kostele

28. února v kostele Woodville United Methodist Church se koná bezplatné obědové setkání s těstovinami po bohoslužbách. Můžete si vychutnat domácí těstoviny a připojit se ke společenství vás okolí.

Vědecká soutěž a těstovinová večeře ve škole

Dne 22. února se ve škole Solomon Lutheran School koná vědecká soutěž a těstovinová večeře. Rezervace jsou nutné a můžete je provést na webových stránkách školy. Večeře za dobrovolný příspěvek začíná v 17:00, následovaná vědeckou soutěží, která začíná v 18:00. Přijďte se podívat na projekty, na kterých žáci pracovali.

Sběr potravin

Žáci Builders Club z Woodmore Middle School pořádají do 28. února sběr potravin. Pokaždé, když přinesete potraviny do své třídy, přispíváte k soutěži o večírek podle výše průměrného počtu darů. Všichni, kteří chtějí přispět k tomuto sběru, mohou přinést potraviny do kanceláře střední školy.

Klub pro milovníky hub

Knihovny Harris-Elmore a Woodville Public Libraries spojily síly a založily nový klub pro milovníky hub s názvem “Fungi Fanatics”. Diskuze zahrnuje hledání, identifikaci, fotografování a vaření s divokými houbami. Pokud máte zájem, první setkání je 21. února v 18:30 v knihovně Woodville.

4-H otevřené dveře

Dne 3. března se koná otevřený dům pro mládež, která má zájem vstoupit do 4-H. Pokud chcete více informací, kontaktujte Woodville Buckeyes pomocí jejich stránky na Facebooku nebo telefonicky.

Hledají se rozhodčí pro fotbalovou sezónu

Woodmore Youth Soccer hledá rozhodčí pro jarní fotbalovou sezónu. Pokud je vám nejméně 14 let, můžete se přihlásit na online kurzu pro rozhodčí a zúčastnit se kliniky 23. března. Za účast na klinice zaplatíte 10 dolarů a dostanete se také sadu s píšťalkou a kartou.

Předběžná registrace do základní školy

Registrace pro příští rok do základní školy Woodmore je naplánována na 1. až 3. května. Rodiče jsou vyzváni, aby vyplnili předběžný registrační formulář a poté se spojili se školním sekretariátem, aby domluvili osobní předesílku. Více informací najdete na webových stránkách školy.

Máte-li zájem o některou z těchto příležitostí, neváhejte se zapojit do komunity ve Woodville!

Často kladené otázky (FAQ)

Co se bude konat na nedělní těstovinový oběd v kostele?

Na nedělní těstovinový oběd v kostele Woodville United Methodist Church se po bohoslužbách koná bezplatné setkání s těstovinami. Můžete si vychutnat domácí těstoviny a připojit se ke společenství.

Kdy a kde se bude konat vědecká soutěž a těstovinová večeře ve škole?

Vědecká soutěž a těstovinová večeře se budou konat 22. února ve škole Solomon Lutheran School. Večeře za dobrovolný příspěvek začíná v 17:00, následovaná vědeckou soutěží, která začíná v 18:00. Rezervace jsou nutné a mohou se provést na webových stránkách školy.

Kdy končí sběr potravin a kam mohu přinést potraviny?

Sběr potravin pokračuje do 28. února. Potraviny můžete přinést do kanceláře střední školy Woodmore Middle School.

Kdy a kde se koná první setkání klubu pro milovníky hub?

První setkání klubu pro milovníky hub s názvem “Fungi Fanatics” se koná 21. února v 18:30 v knihovně Woodville.

Kde se mohu dozvědět více informací o Woodville Buckeyes a jejich otevřeném dni 4-H?

Můžete kontaktovat Woodville Buckeyes pomocí jejich stránky na Facebooku nebo telefonicky, abyste se dozvěděli více informací o otevřeném dni 4-H.

Kdo se může přihlásit jako rozhodčí pro fotbalovou sezónu?

Rozhodčím pro jarní fotbalovou sezónu může být kdokoli, kdo je nejméně 14 let. Můžete se přihlásit na online kurz pro rozhodčí a zúčastnit se kliniky 23. března. Za účast na klinice zaplatíte 10 dolarů a dostanete sadu s píšťalkou a kartou.

Kdy a jak se mohu předběžně zaregistrovat do základní školy Woodmore?

Předběžná registrace do základní školy Woodmore je naplánována na 1. až 3. května. Rodiče jsou vyzváni, aby vyplnili předběžný registrační formulář a poté se spojili se školním sekretariátem, aby domluvili osobní předesílku. Více informací najdete na webových stránkách školy.

Dodatečné informace a zdroje

Pro více informací a další aktivity ve Woodville můžete navštívit oficiální webové stránky města Woodville na woodvilleohio.com[URL valid].

Pro další informace o Woodmore Middle School navštivte woodmoreschools.com[URL valid].

Pro knihovny Harris-Elmore a Woodville Public Libraries se můžete podívat na jejich oficiální webové stránky na WEBSITE_URL[URL valid].