Restaurace Vincenzo’s Cucina nabízí lahodnou italskou kuchyni a expertně připravenou pizzu

Italská restaurace Vincenzo’s Cucina ve městě Ponte Vedra Beach přináší nový rodinný podnik, který slibuje ručně razenou pizzu, domácí omáčky a klasickou italskou kuchyni z různých regionů Itálie, která je “všechna vytvořena s láskou”. Manželský pár restauratérů Vincenzo a Elaine Grandeovi nedávno otevřeli Vincenzo’s Cucina v prostorách bývalého Napoli’s Pastaria na adrese 3787 Palm Valley Road, ve středisku retailového centra Shoppes of Palm Valley s obchodem Publix.

Tagline restaurace je “tam, kde se komunita stává rodinou”, a její čerstvě připravené menu nabízí jídla “všechna vytvořena s láskou”, jak uvádí na svých webových stránkách. V rámci zkušebního provozu má restaurace omezené menu, které se bude postupně rozšiřovat v průběhu příštích týdnů. Nabídka zahrnuje různé velikosti pizz ve stylu New Yorku, tenké i silné korýtkové pizzy, těstoviny, sendviče, stromboly, calzony, saláty, cesnekové uzly a dezerty.

Mezi významná jídla na menu patří Larisina kuřecí parmigiana (21 $) – kuřecí řízek s omáčkou, parmazánem, rozpuštěnou mozzarellou a přílohou ve formě linguine. Penne alla Vodka (19 $) – těstoviny penne a prosciutto podávané vodkou. Hardcore italská pizza (17 nebo 27 $) – pepperoni, klobása, šunka, slanina, masové kuličky, omáčka a mozzarella. Pizza How ya’ Doin? (16 nebo 26 $) – pepperoni, klobása, šunka, houby, papriky, cibule, omáčka a mozzarella. Pizza Veggie Delight (16 nebo 26 $) – špenát, paprika, rajčata, cibule, černé olivy, houby, omáčka a mozzarella. Grande sicilská čtvercová pizza (26 $) – tlustý korýtkový těsto s omáčkou, mozzarellou a parmazánem.

Rovněž se můžete těšit na osobní gluten-free pizzu za 13 $. Přísupové ingredience bez lepku jsou uvedeny za 1,50 $ každou. Na rozmanité nabídce se také objevují sendviče, jako například The Godfather (15 $) s prosciuttem, salámem, provolonem, salátem, rajčaty, oreganem, solí, pepřem a olejovou a octovou zálivkou a The Don (16 $) – pomalu vařený steak ribeye se sautovanou cibulí, paprikou a provolonem.

Restaurace Vincenzo’s Cucina je otevřena v úterý až čtvrtek od 11:00 do 21:00 hodin, v pátek a sobotu od 11:00 do 22:00 hodin a v neděli od 12:00 do 20:00 hodin.

Časté otázky (FAQ):
1. Jaké speciality nabízí restaurace Vincenzo’s Cucina?
– Restaurace nabízí ručně razenou pizzu, domácí omáčky a klasickou italskou kuchyni z různých regionů Itálie.
2. Kde se nachází restaurace?
– Restaurace se nachází na adrese 3787 Palm Valley Road ve městě Ponte Vedra Beach.
3. Jaké je otevírací doba restaurace?
– Restaurace je otevřena v úterý až čtvrtek od 11:00 do 21:00 hodin, v pátek a sobotu od 11:00 do 22:00 hodin a v neděli od 12:00 do 20:00 hodin.
4. Je možné objednat gluten-free pizzu?
– Ano, restaurace nabízí osobní gluten-free pizzu za 13 $.
5. Jaké jsou významné položky na menu?
– Mezi významná jídla na menu patří Larisina kuřecí parmigiana, Penne alla Vodka, Hardcore italská pizza, Pizza How ya’ Doin?, Pizza Veggie Delight a Grande sicilská čtvercová pizza.

Definice klíčových termínů:
– Ručně razená pizza: Pizza, která je připravována ručním razením těsta namísto použití stroje.
– Omáčky: Kuchařské přípravky, které slouží k dochucení pokrmů. V italské kuchyni jsou často používány omáčky ze zeleniny, masa nebo sýrů.
– Klasická italská kuchyně: Tradiční italské pokrmy, které jsou charakteristické pro různé regiony Itálie. Patří sem například těstoviny, pizza, rizoto nebo různé druhy sýrů.

Sugerované související odkazy:
Vincenzo’s Cucina: Webové stránky restaurace Vincenzo’s Cucina, kde najdete více informací o nabídce a otevírací době.
Publix: Webové stránky obchodu Publix, který se nachází ve stejném retailovém centru a můžete ho navštívit před nebo po návštěvě restaurace.