Pasta Garofalo představuje nový digitální projekt pro fanoušky Azzurri týmu, mistrů Itálie 2022/2023

Pasta Garofalo vstupuje na trh a představuje svůj nový digitální projekt věnovaný fanouškům týmu Azzurri, italským šampionům z roku 2022/2023, a jeho městu Neapoli. Projekt, který bude od 15. února dostupný na Instagramové stránce Pasta Garofalo a fotbalového klubu Napoli, je součástí širšího komunikačního plánu Garofalove, kampaně, která slaví “Skutečnou lásku”, a představuje další příležitost, jak ukázat různé formy, které láska může nabývat. Například lásku ke svému městu a oblíbenému týmu. Protože není větší lásky než ta, která spojuje celý národ.

Oficiálním partnerem fotbalového klubu Napoli od roku 2010 a vždy spojen s územím se pastárna Garofalo stává středem své digitální aktivity tří milovaných šampionů v dresu Azzurri, kteří poprvé prozradí, jak se narodila jejich láska k Neapoli a Napoli. Giovanni Di Lorenzo, Pierluigi Gollini a Giacomo Raspadori otevřou dveře svých šaten, aby vyprávěli o intimním poutě, které je spojuje s naším městem, prostřednictvím nečekaných “posvátných” předmětů, stále ještě pečlivě střežených ve svých skříních.

Kapitán Di Lorenzo bude první, kdo se dostane na hřiště. “Procházet se uličkami Neapole znamená vdýchat historii tohoto města, jeho tajemství. Tady jsem mnoho let a také díky tomuto městu roste má láska k Neapoli, den za dnem. Tady jsem vyhrál italský pohár, evropskou trofej, mistrovství a stal jsem se kapitánem týmu. A tady se narodily mé dcery, moje velká láska. Neapol mi navždy zůstane v srdci.”

Poté Raspadori a následně Gollini, každý s vlastním “talismanem” a svým příběhem lásky. Každý příběh se bude odehrávat v jednom z nejintimnějších a posvátných míst fotbalového týmu: sportovním centru. Hráči zapojení do tohoto vzrušujícího digitálního projektu ukážou svůj symbolický předmět a budou hovořit o skutečné lásce, stejně jako to dělá Garofalove. Kampagne Garofalove a digitální projekt byly vyvinuty kreativní agenturou Naïve agency se snahou posunout značku na území, které jí vždy patřilo. Po spuštění institucionálního spotu, který je již v éteru, byla Garofalove platforma základem pro vytváření nových komunikačních příležitostí, vždy ve jménu lásky k těstovinám a nejen jim.

Hashtagy: #garofalove #pastagarofalo #ForzaNapoliSempre Obsah bude dostupný na Instagramových profilech: @pastagarofaloit a @officialsscnapoli.

Časté otázky:

1. O čem je nový digitální projekt Pasta Garofalo?
– Nový digitální projekt Pasta Garofalo je věnován fanouškům týmu Azzurri, italským šampionům z roku 2022/2023, a jejich městu Neapoli. Projekt se zaměřuje na různé formy lásky, včetně lásky k městu a oblíbenému fotbalovému týmu.

2. Jaký je hlavní cíl projektu Pasta Garofalo?
– Hlavním cílem projektu Pasta Garofalo je ukázat, jak se narodila láska tří milovaných šampionů v dresu Azzurri k Neapoli a Napoli. Giovanni Di Lorenzo, Pierluigi Gollini a Giacomo Raspadori budou vyprávět o svých poutích spojených s městem prostřednictvím “posvátných” předmětů, které stále pečlivě střeží ve svých skříních.

3. Kdo je oficiálním partnerem fotbalového klubu Napoli?
– Oficiálním partnerem fotbalového klubu Napoli je pastárna Garofalo, která je spojena s územím a městem Neapol od roku 2010.

4. Kde budou dostupné informace o projektu Pasta Garofalo?
– Informace o projektu Pasta Garofalo budou dostupné na Instagramových profilech @pastagarofaloit a @officialsscnapoli.

5. Která kreativní agentura vyvinula kampaň a digitální projekt Pasta Garofalo?
– Kampaň a digitální projekt Pasta Garofalo byly vyvinuty kreativní agenturou Naïve agency.

6. Jaké jsou hashtagy spojené s projektem Pasta Garofalo?
– Hashtagy spojené s projektem jsou #garofalove, #pastagarofalo a #ForzaNapoliSempre.

Definice klíčových pojmů:

– Pasta Garofalo: To je pastárna, která se věnuje výrobě těstovin. Je oficiálním partnerem fotbalového klubu Napoli a tato digitální aktivita je součástí jejího komunikačního plánu.

– Azzurri: Označení pro italský národní fotbalový tým.

– Neapol: Italské město, které je také domovem fotbalového klubu Napoli.

– Talisman: Symbolický předmět, který přináší štěstí nebo je spojený s určitou vírou.

Světší odkazy se zdroji, které doporučuji:

www.napoli.it: Oficiální webová stránka fotbalového klubu Napoli.
@pastagarofaloit: Instagramový profil Pasta Garofalo, kde budou dostupné informace o projektu.
@officialsscnapoli: Instagramový profil fotbalového klubu Napoli, kde budou také zveřejněny informace o projektu.