Originální jídlo z krabů od Trader Joe’s, které zaujímá internet

Pokud po dalším obchůzku toužíte po misce luxusní těstoviny, možná byste měli vynechat exkluzivní restaurace a místo toho navštívit váš místní obchod Trader Joe’s. S několika ingrediencemi od Trader Joe’s a půlhodinou vašeho času můžete jednoduše připravit překvapivě snadnou krabí těstovinu, která v současnosti ovládá internet.

Tato virální receptura využívá geniální trik, který používá Lobster Bisque od Trader Joe’s jako základ omáčky pro těstoviny. Protože bisque je vyrobeno z krabího vývaru, smetany, másla a skutečných kousků krabů, napodobuje mnoho chutí a textur, které byste mohli najít v krémové krabí těstovině v opravdové restauraci.

Ačkoli není jasné, kdo přišel s touto myšlenkou, v posledních týdnech se na TikToku objevily desítky videí, které ukazují tvůrce, jak vyzkoušejí tento trik a chválí výsledky. Každý, kdo má zájem o vyzkoušení této pochoutky, bude alespoň potřebovat koupit těstoviny, třešňová rajčátka, bazalku, kelímek bisque a buď mražené krevety, nebo mraženou maso langostinů (korýše se podobnou chutí a texturou jako maso kraba).

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak připravit těstoviny, jak ukazuje video z prosince 2023 od @nutritionbymia na TikToku, je orestovat třešňová rajčátka na pánvi, dokud nezměknou, a pak přidat langostinové maso, aby se prohřálo. Poté uvařte své oblíbené těstoviny podle návodu na obalu, okapané je a smíchejte je s bisque, nasekanou bazalkou, vařenými rajčátky a zahřátými langostiny. Tvůrkyně videa popisuje výsledek jako “krémový, sytý a plný chuti”.

Další uživatelé TikToku, kteří vyzkoušeli recepturu s krabím bisque od Trader Joe’s, přidávali další ingredience nebo upravovali způsob přípravy. Uživatel @eatsbyrachel si do svého videa přidal soté z nakrájené cibule a česneku před přidáním třešňových rajčátek. Také ochutil těstoviny přidáním soli, pepře a červené papričky a posypal je strouhaným sýrem.

“Tento recept byl snadný, ale vaši hosté nemusí vědět, že,” řekla v videu.

V dalším videu s více než 320 000 zhlédnutími, @seafood_network zrychlila proces vaření tím, že vařila těstoviny Trader Joe’s No Boil přímo v krabím bisque. Uživatelka také nahradila langostinové maso krabím masem Trader Joe’s Wild Raw Argentinian Red Shrimp, které podle ní bylo “trochu levnější” a přesto mělo podobnou texturu jako krab.

Soudě podle komentářů pod těmito virálními videi na TikToku, další zákazníci Trader Joe’s se již spěchají do obchodu nakoupit ingredience pro tuto populární pochoutku.

“Vypadá to tak dobře. Určitě to udělám!” zareagoval jedna uživatelka na video @eatsbyrachel.

“Měla jsem to včera večer a bylo to ÚŽASNÉ,” napsal jiný uživatel.

Zaregistrujte se do našeho newsletteru!

Často kladené otázky (FAQ) o populární receptu na krabí těstoviny s použitím Lobster Bisque od Trader Joe’s:

1. Jaké ingredience budu potřebovat pro přípravu krabí těstoviny s bisque z obchodu Trader Joe’s?
Odpověď: Potřebujete těstoviny, třešňová rajčátka, bazalku, kelímek Lobster Bisque od Trader Joe’s a buď mražené krevety nebo mražené langostiny.

2. Jaký je trik při přípravě této těstovinové receptury?
Odpověď: Trik spočívá v použití Lobster Bisque od Trader Joe’s jako základu omáčky pro těstoviny. Bisque je vyrobeno z krabího vývaru, smetany, másla a kousků skutečného krabího masa.

3. Jak připravit krabí těstoviny s bisque od Trader Joe’s?
Odpověď: Orestujte třešňová rajčátka na pánvi, přidejte langostinové maso nebo mražené krevety, které prohřejte. Poté uvařte těstoviny podle návodu na obalu, okapejte je a smíchejte s bisque, nasekanou bazalkou, vařenými rajčátky a langostinami nebo krevetami.

4. Jaký je výsledek těchto krabích těstovin?
Odpověď: Výsledek je “krémový, sytý a plný chuti”, podle tvůrkyně videa.

5. Existují nějaké variace receptu?
Odpověď: Ano, někteří uživatelé přidali soté z nakrájené cibule a česneku nebo další koření a posypali těstoviny se strouhaným sýrem.

Související odkazy:

Trader Joe’s: Oficiální stránka obchodu Trader Joe’s, kde je možné zakoupit potřebné ingredience.
TikTok: Sociální mediální platforma, kde je možné najít videa s přípravou tohoto receptu.