Nový nízkonákladový dopravce AirJapan začne provozovat přepravu mezi Tokiem a Bangkokem

ANA Holdings, mateřská společnost All Nippon Airways, dnes oficiálně spustila provoz svého třetího leteckého dopravce, AirJapan. Tato nová nízkonákladová letecká společnost se zaměřuje na rostoucí počet turistů z dalších asijských zemí, kteří se vypravují do Japonska po úplném odstranění cestovních omezení souvisejících s COVID-19.

AirJapan bude provozovat šest sedmnáctiosmihodinových letů týdně mezi letištěm Narita u Tokia a Bangkokem. Pro své lety bude společnost využívat letadla Boeing 787-8 s uspořádáním výhradně ekonomické třídy. I přesto však ANA Holdings tvrdí, že letadla poskytují stejnou míru pohodlí a prostoru pro nohy jako lety plnohodnotných leteckých dopravců.

Toto rozhodnutí ANA Holdings je odpovědí na vzrůstající zájem turistů z asijských zemí o návštěvu Japonska. Po odstranění cestovních omezení se počet turistů rychle zvyšuje a AirJapan je připravená využít tuto příležitost k rozšíření svého působení na trhu.

Nízkonákladová letecká společnost AirJapan přináší alternativu pro cestující, kteří chtějí cestovat mezi Tokiem a Bangkokem za atraktivní cenu. S využitím moderních letadel Boeing 787-8 a výhodou rozsáhlé sítě destinací ANA Holdings je AirJapan připravená konkurovat tradičním leteckým dopravcům na této trase.

Časté otázky:

1. Co je AirJapan?
AirJapan je nízkonákladová letecká společnost, která je součástí ANA Holdings, mateřské společnosti All Nippon Airways. Zaměřuje se na turisty z dalších asijských zemí, kteří navštěvují Japonsko.

2. Jaké lety bude AirJapan provozovat?
AirJapan bude provozovat šest sedmnáctiosmihodinových letů týdně mezi letištěm Narita u Tokia a Bangkokem.

3. Jaké letadla bude AirJapan využívat?
AirJapan bude využívat letadla Boeing 787-8 s uspořádáním výhradně ekonomické třídy.

4. Jaká je míra pohodlí a prostoru pro nohy na těchto letadlech?
I přesto, že se jedná o letadla s uspořádáním výhradně ekonomické třídy, ANA Holdings tvrdí, že letadla poskytují stejnou míru pohodlí a prostoru pro nohy jako lety plnohodnotných leteckých dopravců.

5. Proč se ANA Holdings rozhodl spustit AirJapan?
ANA Holdings spustila AirJapan jako odpověď na vzrůstající zájem turistů z asijských zemí o návštěvu Japonska. Po odstranění cestovních omezení se počet turistů rychle zvyšuje a AirJapan chce využít tuto příležitost k rozšíření svého působení na trhu.

Související odkazy:
ANA Holdings (oficiální stránka ANA Holdings)
Fare Search (vyhledávač letenek na stránce ANA Holdings)
Boeing (oficiální stránka společnosti Boeing)