Hisham Talaat Moustafa listed as one of the Top Travel & Tourism Leaders in the Middle East

CAIRO – 10. května 2024: Hisham Talaat Moustafa, generální ředitel a výkonný ředitel společnosti Talaat Moustafa Group Holding (TMG Holding), se stal součástí prestižního seznamu Top 100 představitelů cestovního ruchu v Blízkém východě časopisu Forbes Middle East pro rok 2024. Moustafa se umístil na 15. místě a stal se tak nejúspěšnějším egyptským manažerem na seznamu.

V článku Forbes je zdůrazněno, že Moustafa v průběhu čtyř desetiletí vede TMG Holding, se zaměřením na rozvoj oblasti pohostinství. V roce 2023 se mu podařilo dosáhnout růstu tržeb v oboru o 102 %, čímž se jejich hodnota vyšplhala na 115 miliard dolarů.

Mezi jeho významné úspěchy patří vedení jednání o akvizici 40,5% podílu TMG Hospitality od společností ADQ a ADNOC Group, která se uskutečnila v lednu 2024. V únoru 2024 poté skupina Icon Group, součást TMG Holding, expandovala o akvizici 51% podílu v sedmi hotelech po celém Egyptě. Tím se počet hotelů v portfoliu TMG Holding rozrostl na 15, s celkovým počtem 5 000 pokojů. Ve stejném měsíci se skupina spojila s ADQ a společností Madinet Real Estate Company ve společném vývojovém podniku v regionu Ras El Hekma v Egyptě.

Seznam Forbes Middle East pro rok 2024 představuje lídry z devíti zemí. Zdaleka nejvíce zastoupení má Spojené arabské emiráty se 54 záznamy, následované Saúdskou Arábií (19) a Egyptem (9), kde je také nejvíce vedoucích představitelů z oblasti pohostinství.

Forbes v článku zmiňuje akvizici podílu skupinou ADQ a ADNOC Group jako jednu z nejvýznamnějších obchodních transakcí nedávné doby v oblasti pohostinství. Pro sestavení žebříčku byla použita metodologie zahrnující velikost společnosti, aktiva, investice, zkušenosti, vedoucí pozice a dosažené úspěchy.

FAQ – Často kladené otázky

1. Kdo je Hisham Talaat Moustafa?
– Hisham Talaat Moustafa je generální ředitel a výkonný ředitel společnosti Talaat Moustafa Group Holding (TMG Holding). Je nejúspěšnějším egyptským manažerem v oblasti cestovního ruchu a pohostinství.

2. Jaké je zaměření společnosti TMG Holding?
– Společnost TMG Holding se zaměřuje na rozvoj oblasti pohostinství.

3. Jaký růst tržeb dosáhla společnost TMG Holding v roce 2023?
– V roce 2023 společnosti TMG Holding vzrostly tržby v oboru o 102 %, což znamenalo hodnotu 115 miliard dolarů.

4. Jaké úspěchy dosáhl Hisham Talaat Moustafa?
– Mezi úspěchy Hishama Talaata Moustafy patří akvizice podílu TMG Hospitality od společností ADQ a ADNOC Group. Dále skupina Icon Group, součást TMG Holding, expandovala o akvizici 51% podílu v sedmi hotelech v Egyptě. Celkově počet hotelů v portfoliu TMG Holding vzrostl na 15.

5. Jaké země jsou nejvíce zastoupené na seznamu Forbes Middle East pro rok 2024?
– Nejvíce zastoupenou zemí na seznamu je Spojené arabské emiráty se 54 záznamy, následované Saúdskou Arábií (19) a Egyptem (9).

6. Jak byl sestaven žebříček Forbes Middle East pro rok 2024?
– Žebříček byl sestaven pomocí metodologie zahrnující velikost společnosti, aktiva, investice, zkušenosti, vedoucí pozice a dosažené úspěchy.

Pro další informace a podobné články navštivte oficiální webové stránky Forbes Middle East časopisu na odkaze: Odkaz na oficiální webové stránky Forbes Middle East