David Pastrnak a Connor McDavid se výrazně podílejí na produktivitě svých týmů

V sobotu se v NHL odehraje celkem 13 zápasů, díky čemuž mají fanoušci hokeje skvělou příležitost sledovat tento sport celý den. Od venkovních zápasů přes rivalitní utkání až po souboje týmů se zcela odlišnými hokejovými styly – tato lákavá nabídka prostě nelze ignorovat.

Zde jsou dva hráči, u kterých je pravděpodobné, že se významně podílejí na produktivitě svých týmů:

David Pastrnak, Boston Bruins, více než 0,5 vstřeleného gólu (-130)
Boston Bruins vstupuje do tohoto utkání s nepříznivou bilancí posledních tří zápasů. I když to není důvodem k velkému znepokojení, pro tento tým je důležité ukončit tuto sérii porážek a vrátit se na vítěznou vlnu. Naštěstí pro Bruins mají výhodný soupeřský tým v Los Angeles Kings, který poslední dobou zaznamenal jen relativně neuspokojivé výsledky.
Pokud Bruins plánují převzít iniciativu, lze očekávat, že David Pastrnak významně přispěje k produktivitě týmu. Pastrnak je nejlepším střelcem Bruins s 34 góly, nejlepším asistentem s 44 asistencemi a nejproduktivnějším hráčem s 78 body. Navíc se řadí mezi čtyři nejlepší hráče NHL v počtu gólů a bodů. Pastrnak je členem první formace a první síly přesilovek týmu Bruins. V každém střídání na ledě má kolem sebe kvalitní a produktivní spoluhráče. Bruins jsou lepším týmem, hrát budou s naléhavostí a za vedení svého nejlepšího střelce a hráče v bodování.

Connor McDavid, Edmonton Oilers, více než 0,5 bodu (+100)
Connor McDavid měl na začátku sezóny pomalejší start, ale nyní to dohání. Od 24. listopadu mají Oilers bilanci 26-6-0. Během tohoto období má McDavid na svém kontě 64 bodů. Pro ty z vás, kteří spočítávají, to je průměr 2 bodů na zápas v průběhu více než 32 utkání. To není pouze dočasně rozpálená série, která se brzy vytratí.
Sice jsou Stars dobrým týmem, ale Oilers v současné době čelili několika dobrým týmům již několikrát. Dříve tento týden si Edmonton poradil se silným týmem Detroitu a McDavid v tom utkání dosáhl 6 bodů. Očekávejte, že McDavid se bude snažit dosáhnout podobného úspěchu i v tomto vyrovnaném utkání proti silnému týmu západní konference. Pokud zápas zůstane vyrovnaný i ve třetí třetině, McDavid dostane více herního času a bude se ještě více snažit o góly. Další dvoubodová hra od McDavid by proto nebyla ničím překvapivým.

FAQ:

1. Kdo jsou dva hráči, kteří se pravděpodobně podílejí na produktivitě svých týmů?
– David Pastrňák z týmu Boston Bruins a Connor McDavid z týmu Edmonton Oilers.

2. Kolik gólů má David Pastrňák na svém kontě?
– David Pastrňák je nejlepším střelcem týmu Boston Bruins s 34 góly.

3. Jaká je bilance Edmonton Oilers od 24. listopadu?
– Edmonton Oilers mají bilanci 26-6-0 od 24. listopadu.

4. Kolik bodů má Connor McDavid za toto období?
– Během období od 24. listopadu má Connor McDavid 64 bodů.

5. Jaké jsou očekávání ohledně obou hráčů v nadcházejících zápasech?
– Očekává se, že David Pastrňák bude významně přispívat k produktivitě týmu Boston Bruins a Connor McDavid se bude snažit dosahovat dalších bodů ve prospěch týmu Edmonton Oilers.

Definitions:
– Vstřelený gól – situace, kdy hráč dostane puk do branky soupeře a získává tak bod pro svůj tým.
– Asistence – situace, kdy hráč předá puk svému spoluhráči, který ho následně vstřelí do branky soupeře.
– Produktivita – schopnost hráče přispívat k bodování svého týmu góly a asistencemi.
– Třetí třetina – poslední třetina hokejového zápasu, ve které je často rozhodnuto o vítězi utkání.

Suggested related links:
NHL – National Hockey League
Boston Bruins
Edmonton Oilers