Ariana Madix Celebrates Early Birthday with New Man in NYC

Ariana Madix, one of the stars of Vanderpump Rules, recently enjoyed some pre-birthday festivities in New York City with her new boyfriend, Daniel Wai. This young couple, whose romance rumors were ignited back in April during Coachella, made their way to the Governors Ball Music Festival with a group of friends. Following a day of fun and music, the couple continued their celebrations by hitting the New York nightlife on June 11.

What makes this new relationship even more exciting are the positive reactions from Madix’s co-stars. Scheana Shay, exclusively speaking to E! News in May, expressed her admiration for Daniel and how he treats Ariana. She mentioned that she has never seen Ariana light up in the way she does when she is with him or talking about him. This level of happiness is simply amazing to witness.

Lala Kent, another co-star, also chimed in with her observations about Ariana’s newfound energy. According to Lala, Ariana’s whole demeanor changes when she talks about Daniel. As someone who has watched Ariana’s past relationships, Lala expressed genuine happiness for her friend.

It’s clear that Daniel has brought a sense of joy and fulfillment into Ariana’s life. The support from her friends only adds to the excitement surrounding this new chapter in Madix’s life. As she embarks on this journey, we can only hope that her relationship with Daniel continues to flourish and bring her immense happiness. Happy early birthday, Ariana!

Ariana Madix, jedna z hvězd Vanderpump Rules, nedávno si užila přednarozeninové oslavy v New Yorku se svým novým přítelem Danielem Waiem. Tento mladý pár, který vzniklí románu byly rozprouděny již v dubnu během festivalu Coachella, se vydal na Governors Ball Music Festival s přáteli. Po dni plném zábavy a hudby pokračovali ve svých oslavách v newyorském nočním životě 11. června.

Co toto nové vztah ještě vzrušujícího jsou pozitivní reakce Madixových spoluhráčů. Scheana Shay, která v rozhovoru s E! News v květnu, vyjádřila svoje obdiv k Danielovi a jak se stará o Ariana. Uvedla, že nikdy neviděla Ariana tak šťastnou, jako když je s ním nebo o něm mluví. Tento stupeň štěstí je jednoduše úžasné sledovat.

Lala Kent, další spoluhráčka, se také vyjádřila o nově nalezené energii Ariany. Podle Laly se Arianin celý projev mění, když mluví o Danielovi. Jakožto někdo, kdo sledoval Ariany minulé vztahy, Lala vyjádřila upřímnou radost za svou přítelkyni.

Je zřejmé, že Daniel přinesl do Arianyho života pocit radosti a naplnění. Podpora od přátel jen přidává do vzrušení kolem této nové kapitoly v jejím životě. Když se vydává na tuto cestu, můžeme jen doufat, že její vztah s Danielem nadále kvete a přináší jí obrovské štěstí. Předčasně všechno nejlepší k narozeninám, Ariano!

Key Terms:
– Vanderpump Rules: Reality show following the lives of employees at Lisa Vanderpump’s restaurants in West Hollywood.
– Coachella: Annual music and arts festival in California.
– Governors Ball Music Festival: Music festival held in New York City.
– E! News: Entertainment news outlet.

Suggested related links:
Vanderpump Rules
Coachella
Governors Ball Music Festival
E! News